فروشگاه آنلاین تنور گازی ۹۰ کالا با فراهم نمودن کالاهایی همچون تنور گازی استیل، نیمه استیل، گالوانیزه و رنگی در ابعاد و اندازه های مختلف که در استان گلستان تولید می شود در زمینه فروش این محصولات مشغول به فعالیت می باشد.

تنور گازی

تنور گازی برای مصارف خانگی بوده و بیشتر برای پخت نان دلخواهتان کاربرد دارد ولی برای پخت چیزهای دیکر مانند کیک و شیرینی و پیتزا و خوراک مرغ و ماهی و… نیز می توان از آن استفاه نمود.

این تنور ها در چهار مدل استیل ، نیمه استیل ، رنگی و گالوانیزه ساخته می شوند که طرز کار همه ی آنها یکسان می باشد و فقط از لحاظ جنس ورق با هم متفاوت می باشد که مدل های استیل از نظر استحکام و دوام نسبت به مدل های دیگر استحکام و طول عمر بیشتری دارند. همه آنها دوجداره می باشند.

 

ابعاد تنور گازی

۱. کوچک (آپارتمانی) ۴۳*۴۳

۲. متوسط ۴۵*۴۸

۳. بزرگ ۵۰*۵۵

۴. خیلی بزرگ ۶۰*۶۵

 

بنا به فضایی که شما برای تنور در نظر می گیرید می توانید اندازه تنور خود را انتخاب کنید مثلا اگر منزل آپارتمانی باشد نوع کوچک آن مناسب است و برای منازل تا زیر بنا ۱۰۰ متر مدل معمولی آن و برای خانه های ویلایی تا ۱۵۰ متر مدل بزرگ و در صورت نیاز به تنور بزرگتر برای فضای کاملا باز تنور خیلی بزرگ استفاده میشود.

طریقه ی استفاده از این تنور ها آسان میباشد هر تنور دارای ۲ شعله میباشد که یکی در کف تنور و دیگری در زیر سقف تنور قرار دارد.یک صفحه ی چدنی گرد در وسط تنور قرار میگیرد که توسط این دو شعله از بالا و پایین داغ میشود و شما خمیر نان یا هرچیزی را که قصد پختن آن را دارید میتوانید روی صفحه ی چدنی تنور بگذارید تا در عرض چند دقیقه پخته شود.یک شعله پخش کن هم وسط شعله پایین قرار داده می شود تا حرارت به طور یکنواخت تمام سطح صفحه چدن را گرم کند. در پشت همه تنور ها جای لوله دودکش تعبیه شده تا اگر در فضای بسته استفاده میشود لوله دودکش به بیرون هدایت شود. بنا به سفارش مشتری تنورها هم با گاز شهر و هم با گاز کپسولی کا میکنند و در صورت نیاز میتوانم آنرا تعویض و تبدیل نمود. این تنورها دو جداره بوده و بین دوجدار فلزی پشم شیشه قرار دارد که مقداری از انتقال حرارت به جدار بیرونی جلوگیری می کند.

فروشگاه اینترنتی تنور گازی ۹۰ کالا

آدرس: استان گلستان، گنبدکاووس

ایمیل: info@90kala.com

تلفن: ۰۱۷۳۳۳۴۹۲۱۱

موبایل:  ۰۹۳۷۲۱۲۷۰۴۴