درباره ما

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی 90 کالا با فراهم نمودن کالایی همچون تنور گازی و .. که بیشتر در استان گلستان تولید می شود به فروش اینترنتی انها بپردازد و همچنین دیگر لوازم خانگی تولیدی در سطح استان گلستان را در معرض فروش قرار می دهد که در ذیل به توضیح و معرفی برخی از این کالاها می پردازیم:


تنور گازی

تنور گازی برای مصارف خانگی بوده و بیشتر برای پخت نان دلخواهتان کاربرد دارد ولی برای پخت چیزهای دیکر مانند کیک و شیرینی و پیتزا و خوراک مرغ و ماهی و... نیز میتوان از آن استفاه نمود

 این تنور ها در چهار مدل 1.استیل 2.نیمه استیل3.رنگی4.گالوانیزه ساخته میشوند که طرز کار همه ی آنها یکسان میباشد و فقط از لحاظ جنس ورق با هم متفاوت میباشد که مدل های استیل از نظر استحکام و دوام نسبت به مدل های دیگر استحکام و طول عمر بیشتری دارند.همه ی آنها دوجداره میباشند .

ابعاد این تنور ها در 4 اندازه ی

1.کوچک (آپارتمانی) 43*43

 2.متوسط 45*48

3. بزرگ 50*55

4. خیلی بزرگ 60*65

 موجود میباشد.

بنا به فضایی که شما برای تنور در نظر میگیرید میتوانید اندازه تنور خود را انتخاب کنید مثلا اگر منزل آپارتمانی باشد نوع کوچک آن مناسب است و برای منازل تا زیر بنا 100 متر مدل معمولی آن و برای خانه های ویلایی تا 150 متر مدل بزرگ و در صورت نیاز به تنور بزرگتر برای فضای کاملا باز تنور خیلی بزرگ استفاده میشود.

طریقه ی استفاده از این تنور ها آسان میباشد هر تنور دارای 2 شعله میباشد که یکی در کف تنور و دیگری در زیر سقف تنور قرار دارد.یک صفحه ی چدنی گرد در  وسط تنور قرار میگیرد که توسط این دو شعله از بالا و پایین داغ میشود و شما خمیر نان  یا هرچیزی را که قصد پختن آن را دارید میتوانید روی صفحه ی  چدنی تنور بگذارید تا در عرض چند دقیقه پخته شود.یک شعله پخش کن هم وسط شعله پایین قرار داده می شود تا حرارت به طور یکنواخت  تمام سطح صفحه چدن را گرم کند. در پشت همه تنور ها جای لوله دودکش تعبیه شده  تا اگر در فضای بسته استفاده میشود لوله دودکش به بیرون هدایت شود. بنا به سفارش مشتری  تنورها هم با گاز شهر و هم با گاز کپسولی کا میکنند و در صورت نیاز میتوانم آنرا تعویض و تبدیل نمود. این تنورها دو جداره بوده و بین دوجدار فلزی پشم شیشه قرار دارد که مقداری از انتقال حرارت به جدار بیرونی جلوگیری می کند.
فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی 90 کالا

استان گلستان، گنبدکاووس
info@90kala.com


09372127044

017-33349211